Kjo është oferta që po përgatit Barcelona për Lewandowskin

Date:

Zbulohet oferta që po përgatit Barcelona për Lewandowskin.
Barcelona raportohet se është duke shqyrtuar mundësinë e transferimit të Robert Lewandowskit.
Reprezentuesi polak është i lidhur me një largim nga Bayern Munichi, teksa kontrata e tij skadon më 30 qershor të vitit të ardhshëm, transmeton Gazeta Express.
Derisa ende nuk ka bisedime për rinovim të kontratës, Barça po mendon ta shfrytëzojë situatën.
Sipas “Sport”, katalunasit janë të gatshëm të paguajnë 60 milionë euro për shërbimet e Lewandowskit.
“Bavarezët” mund ta lejojnë largimin e 33-vjeçarit këtë verë, në mënyrë që të shmangin largimin e tij si lojtar të lirë në vitin e ardhshëm.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Dashuri dhe festë për të voglin e yllit Liza

Dihet tashmë se ajo është një yll i muzikës...

Banorët e Rekës të zemëruar: Prerje masive e drunjëve, asnjë investim

Përkundër faktit se në Parqet Nacionale me ligj është...

Klinika Universitare Reumatologjike pjesëmarrëse në Kongresin Reumatologjik EULAR 2023 në Milano

Klinika Universitare Reumatologjike me stafin e saj merr pjesë...