GazetaMax
Lifestyle

Lulja vishet me rroba të ushtrisë- për ku është nisuar ajo?

Lulja e Medes si ushtare e “KFOR”-it.
Shumë shpesh në medien rozë komentohet pamja e jashtme dhe stili i Lules, bashkëshortes së Medes.
Kjo e fundit nuk është as këngëtare e as modele, por ka mjaftuar fakti se është e martuar me Meden, që shpesh të jetë në lajmet e showbizit.
Lulja, është nënë e tre fëmijëve, por e ka ruajtur freskinë dhe sensin e të veshurit bukur dhe me stil, shkruan Kosovarja.

Në këtë foto me këmishë ushtarake, Lulja e Medes po duket si ushtare e vende skandinave.

Related posts

Kështu duket Gili kur vishet thjeshtë

e-max

Konkurrentja nga Kosova shpërthen në “Për’puthen”: “Unë jam princeshë, nuk jam femër palidhje”

e-max

7 cilësitë e mira që burrat kërkojnë tek gratë

e-max

Leave a Comment