Lulzim Bashën për pak e shtyp vetura

Date:

Ditë e mbrapsht, pas dorëheqjes Lulzim Bashën për pak e shtyp makina.
Pas deklarimit se jepte dorëheqjen si kryetar i Partisë Demokratike, Lulzim Basha u largua nga selia në këmbë pa pranuar të japë komente ndaj gazetarëve.
Ai u drejtua së bashku me një grup mbështetësish drejt një restoranti në Rrugën e Elbasanit në këmbë, por aty ndodhi një incident që për pak i kushtoi jetën.
Si duket i hutuar nga dorëheqja, Basha nuk e kishte mendjen dhe tentoi të kalonte rrugën me semafor të kuq, duke rrezikuar të shtypej nga makinat që po kalonin.
Ishin boritë e makinave që e përmendën Bashën nga një incident që mund t’i linte pasoja.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

E keni dëgjuar super bashkëpunimim ” Oda në Gyrbet” nga Besim Zeqiri e Muhamet Gashi?

Ata janë artistë të njohur të folkut shqiptar, me...

Njihuni me Bajrush Berisha që solli në Ramazan “Mirësevjen Dashuri”

Ai është vetëm 22 vjeç por që kur ka...

Grubi: Ftoj edhe VMRO-në të kontribuojë në ndërtimin e Maqedonisë europiane

Në fjalimin e tij në foltoren e Kuvendit të...

Flamur Rudi djali nga Prizreni që mendon për atmosferën e shqiptarëve në Gjermani

Ai është një djalosh bukurosh me origjinë nga Prizreni...