Man Utd po e transferon yllin 40 milionësh të Barcelonës

Barcelona ka pranuar se do të duhet të shesë Ronald Araujo këtë verë.
El Nacional pretendon se mbrojtësi nuk është i gatshëm të pranojë ofertat e fundit për kontratën e klubit dhe ata më mirë do ta shesin atë këtë vit sesa ta humbin atë falas kur t’i skadojë marrëveshja, përcjell ORAinfo.

Por Barca do të mbajë për rreth 40 milionë euro për të dhe Manchester United është i gatshëm të paguajë gjithçka që duhet për ta sjellë atë në Old Trafford./ORAinfo/

Të fundit në përqindje