Martohet modelja shqiptare Heidi Lushtaku me futbollistin e Atalantës

Para tre muajsh modelja e njohur, Heidi Lushtaku është bërë nënë për herë të parë.

E së fundmi Heidi bërë të ditur se është martuar me futbollistin e njohur, turk Merih Demiral.

Këtë e bëri të ditur vet bukuroshja me anë të ndryshimit të bios së saj në Instagram.

“Nënë dhe e martuar”, ishte mbishkrimi i saj në bio.

Rikujtojmë se Heidi më herët ka qenë e fejuar me boksierin  Robin Krasniqi.

Të fundit në përqindje