Bie TikToku

Date:

Rrjeti social TikTok ka rënë nga përdorimi për mijëra përdorues në mbarë botën.

Aplikacioni jashtëzakonisht i popullarizuar i videova me sa duket filloi të kishte probleme rreth orës 12:30 të martën.

Raportet filluan të përhapen në uebsajtin DownDetector, i cili monitoron ndërprerjet në shërbimet e njohura online.

“Komentet nuk po ngarkohen fare – po i ndodh edhe dikujt tjetër?”, shkroi një përdorues.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Brend i ri i grimit nga artisti shqiptar Ernesti

Ai është një nga artistët e grimit, ndër më...

Albiona Tasholli një asambleiste shembull, e guximshme dhe aktive

Albiona Tasholli,një asambleiste shembull në Komunën e Lipjanit,nga radhët...

Afrim Gashi: Rritja e shumicës ishte një fiasko e vërtetë

Procesi i rritjes së shumicës, ishte një fiasko e...

Njihuni me Krenarin e super projektit ” Mrena nates”

Ai është artisti i familjes e megjithëse që i...