GazetaMax
Lifestyle

Mbeti pa punë, në këtë gjendej shfaqet Kaltrina kur del për kafe

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.
Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.
E se fundmi Kaltrina ka mbetur pa punë. Ajo ishte duke punuar që një kohë në Televizionin Publik të Kosovës (RTK), mirëpo për shkak se ishte e punësuar me kontatë mbi vetëm, ajo nuk i është vazhduar.

Lajmin e ka bërë të ditur vet moderatorja. “Nga tani e pa punë’, ishte njoftimi i saj ditë me parë.
Sidoqoftë, Kaltrina po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga me të ndryshimet nga përditshmëria e saj.
Ajo sonte ka dalë për kafe. E veshur me shumë stil, Kaltrina ka shkëlqyer në këtë pamje. /ORAinfo/

Related posts

Njihuni me benefitet e Vitaminës D në trurin e njeriut

e-max

Strategjia për t’u ndarë përkohësisht nga bebja: Bebja nuk dëshiron të ndahet nga ju

e-max

Uji me limon kundër lodhjes së mëngjesit

e-max

Leave a Comment