GazetaMax
LIFESTYLE

Me fustan xixa-xixa, kështu shkëlqeu në ditëlindjen e saj Dafina

Dafina ka festuar ditëlindjen e 32-të.
Duke qenë se ajo është personazh shumë i dashur dhe i njohur, ajo ka marrë shumë urime dhe dhurata, shkruan ORAinfo.
Ani pse udhëton shumë shpesh, ajo për ditën më të rëndësishme të saj vendosi të shkojë në Angli së bashku me të dashurin e saj, DJ GEEK dhe me shoqërinë e saj.

Ajo ka postuar një foto ku shihet krah të dashurit të saj, ku në sy bie veshja e saj shumë elegante.Sa bukur duket çifti i dashuruar./ORAinfo/

Related posts

Si ta pastroni ajrin në shtëpitë tuaja?

e-max

Si ta dalloni çekuilibrin e hormoneve te femrat e meshkujt?

e-max

Kështu do të duket Xiaomi 12 Lite, zbulohen detajet e para

e-max

Leave a Comment