Me këtë çmim Inter e shet Martinez

Martinez është njëri nga lojtarët më të kërkuar aktualisht.
Ylli i Interit, Lautaro Martinez nuk do të lejohet të largohet nëse klubi nuk merr një ofertë më të madhe se 80 milionë euro, pretendon Calciomercato, përcjell ORAinfo.

Sulmuesi është i lumtur në Milano dhe nuk do të detyrojë një lëvizje, por me interesimin e Tottenham dhe Arsenalit, Nerazzurrët kanë vendosur çmimin që do të ishin të gatshëm të pranonin./ORAinfo/

Të fundit në përqindje