E shihni këtë vajzë? Ajo është këngëtarja më e dashur kosovare

Ajo është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.
Remzie Osmani, vazhdon të jetë shumë aktive në skenën muzikore, duke sjellë shumë projekte shumë të suksesshme, shkruan ORAinfo.
Ajo asnjëherë nuk është ndalur, ani pse ka kohë të gjatë që është pjesë e ekranit dhe skenës.

Shpesh herë ajo në rrjetet sociale, poston foto nga përditshmëria e saj. Së fundmi ajo ka ndarë një foto nga e kaluara e saj.
Remzia ,ka ndarë një foto për publikun e saj besnik, ku ishte 20 vjeçare, ku në sy bie stili i saj i veçantë. Edhe në atë kohë ajo ka shkëlqyer në pamjen e saj./ORAinfo/

Të fundit në përqindje