GazetaMax
LIFESTYLE

“Melodie” e bukur e Leonit, ky është projekti i rradhës i rap artistit

Me prejardhje nga Kosova por jeton dhe vepron në Gjermani (NRW), rap artisti i ri Leonit vjen me projektin e tij të rradhës dhe shumë premtues ashtu siç është dhe vet emri i tij. Projektin e titulluar Melodie e ka shkruar vet me produksion të Ej Fya derisa si executive producer i projektit është menaxheri i njohur i muzikës shqiptare, Labinot Nuraj. Ndonëse i ri në moshë, Leonit me guximin dhe talentin shihet se tashmë që në fillimet e para si konkurencë e jashtëzakonshme e reperëve të skenës tonë.

Related posts

LAB rrëfen për Radio 21 se cili është projekti i rradhës nê aktrim pas muzikës

e-max

Ata që udhëtojnë, më të prirë t’i tradhtojnë partnerët

e-max

Sa më shumë vjet që kemi, aq më shumë shtojmë peshë, si të veprojmë?

e-max