GazetaMax
Lifestyle

Milotit apo Belkizës u kanë ngjarë djemtë? Kjo pamje zgjidh enigmen

Miloti e Belkizi shfaqen të lumtur pranë djemve.
Milot Rashica dhe Belkiz Kera shfaqin lumturinë që kanë si prindër.
Duke qenë tejet të përkushtuar pranë tyre, në çdo kohë ndajnë momente lumturie me djemtë, shkruan Kosovarja.

Sidomos, në këtë imazh të fundit dyshja së bashku me fëmijët duken të mrekullueshëm si familje.
Për më shumë, shikojeni imazhin në vijim.

Related posts

Përmirësoni tretjen me vaj ulliri, disa nga kurat kryesore

Gazetamax.mk

Ekspertët kanë shpjeguar: Pse ju shfaqen të përziera gjatë vozitjes?

Gazetamax.mk

Mosha kur truri maturohet

Gazetamax.mk