GazetaMax
LIFESTYLE

Modelja Françeska Rustem shkëlqen si moderatore në “Netët e klipit shqiptar”

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

Modelja shqiptare, Françeska Rustem konsiderohet një nga femrat më atraktive të pasarelave, fashion show apo edhe fotoshooting-ve të ndryshme!

Ajo përveç angazhimit si modele është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, me publikimin nga kontratat e fundit që bën me brande botërore si Guess etj

Në një postim të bërë së fundi në faqen e saj zyrtare të Instagramit, Françeska ka publikuar imazhe nga paraqitja e fundit në  “Netët e klipit shqiptar” gjatë moderimit në Ulqin!

Modelja simpatike tanimë një moderatore e talentuar shihet e veshur me një fustan elegant argjend e ndërtuar me gurë i cili zbulonte belin e hollë, por që dukej tejet me stil dhe sharmante. Duket se Françeska do jetë tanimë nëpër ekrane  edhe si moderatore…!

300x250

Related posts

Blerona vishet thjeshtë dhe ngushtë, belin e saj të hollë do ta kishin lakmi edhe modelet

e-max

Rubino rikthen shijen

e-max

Ushqimet që forcojnë trurin dhe memorien tuaj

e-max