Mohamed Salah gjithnjë e më afër gjigantit spanjoll

Date:

Mohamed Salah duket se po e zgjedh të ardhmen e tij.
Futbollisti i Liverpool, Mohamed Salah është afër largimit nga “Anfield” pas pesë viteve të kaluara në Angli.Sulmuesi nuk e ka vazhduar ende kontratën me “Reds” dhe mesa duket kjo nuk do të ndodhë.
Ata duket se e dinë këtë edhe në Liverpool, ndaj do të tentojnë të fitojnë para duke e shitur për të cilin klubet rreshtohen njëra pas tjetrës.
E fundit në seri është Barcelona, e cila po përgatit një ofertë tronditëse për Salah dhe po kërkon një mënyrë për ta tërhequr atë në Spanjë.
Salah ka një tjetër sezon të mrekullueshëm me 36 ndeshje, 20 gola dhe10 asistime.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Toyota po përgatit një veturë më të madhe elektrike

Toyota ka planifikuar të shtojë linjën e automjeteve elektrike...

Suedia synon të bëhet vendi i parë në Evropë “pa duhanpirje”

Suedia, e cila ka shkallën më të ulët të...

Tahiri: Kurti po eksperimenton me vendin, e ka harruar interesin qytetar për dialogun

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së Besnik Tahiri të...