GazetaMax
Lifestyle

Murlan Beqiraj vjen me Zemër…

Këngëtari Murlan Beqiraj ka publikuar projektin e rradhës të titulluar Zemër. Ky projekt është punuar nga producent Granit Gashi bashkë me tekst nga ai kurse video është punuar nga A Films. Si producent ekzekutiv në projekt është menaxheri i njohur i muzikës shqiptare Labinot Nuraj. Zemër, ky projekt i Murlan Beqiraj shfaqet me ritme verore dhe pritet që të jetë një hit i rradhës në skenën muzikore.

Related posts

“Kanagjegji” i Lendita Selimit vjen për fundvit, befasi për publikun shqiptar

Gazetamax.mk

Kripa ndihmon të largoni shenjat e verës së kuqe

Gazetamax.mk

Luz Palokaj, shqiptari në Zvicër i talentuari i artit të fotos dhe videos

Gazetamax.mk