Ndryshimi i madh i Jehona Sopit – publikon një fotografi të realizuar para 26 vitesh

Date:

Jehona Sopi publikon një fotografi të realizuar para 26 vitesh – sa ka ndryshuar këngëtarja?
Këngëtarja e njohur shqiptare, Jehona Sopi, ka kohë që ka bërë një tërheqje nga muzika.
Megjithatë, ajo po vazhdon t’i mbaj fansat të informuar rreth jetës e karrierës përmes rrjeteve sociale.
Artistja së fundmi ka publikuar një fotografi në InstaStory, në të cilën rikthen dukjen e saj në vitin 1995 – gjegjësisht para 26 viteve.

“Thash t’iu tregoj edhe fytyrën e asaj moshe. Viti 1995-1996”, ka thënë ajo.
Krijuesja e hitit “Përvjetori” aktualisht është 41-vjeçe dhe aso kohe në këtë periudhë ishte 15-vjeçe.

Siç shihet, ajo nuk ka bërë ndonjë ndryshim të madh duke qenë se nuk ka qenë e përfshirë në ndonjë ndërhyrje.
Rikthimi i Sopit u bë më 14 shkurt të vitit 2020 dhe që atëherë nuk ka sjell ndonjë këngë të re.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

E keni dëgjuar super bashkëpunimim ” Oda në Gyrbet” nga Besim Zeqiri e Muhamet Gashi?

Ata janë artistë të njohur të folkut shqiptar, me...

Njihuni me Bajrush Berisha që solli në Ramazan “Mirësevjen Dashuri”

Ai është vetëm 22 vjeç por që kur ka...

Grubi: Ftoj edhe VMRO-në të kontribuojë në ndërtimin e Maqedonisë europiane

Në fjalimin e tij në foltoren e Kuvendit të...

Flamur Rudi djali nga Prizreni që mendon për atmosferën e shqiptarëve në Gjermani

Ai është një djalosh bukurosh me origjinë nga Prizreni...