GazetaMax
LIFESTYLE

Në krahët e këtij mashkulli publik u shfaqe e lumtur Nora në ditëlindjen e saj

Nora Istrefi, është njëra nga këngëtaret më të dashura.
Ajo edhe pas ndarjes nga Robert Berisha vazhdon të zgjojë kureshtjen e publikut të cilët janë në numër të madh, shkruan ORAinfo.
Duhet pranuar se ajo më shumë është komentuar më shumë për jetën personale, sesa për atë profesionale.
Nora edhe pse është nënë e një vajze, ajo vazhdon të gëzojë linja trupore përfekte.

Këngëtarja ka festuar ditëlindjen e 36-të.
Ajo ka organizuar një festë të madhe për ditëlindjen e saj ku ka ftuar shoqërinë e saj.
Aty nuk ka munguar as grimeri i njohur kosovar, Kaci. Ai është shfaqur i lumtur në krahët e Norës.
Të veshur me shumë stil, Nora e Kaci kanë shkëlqyer në këtë organizim.
Kujtojmë që Kaci është mik i mirë i këngëtares së njohur kosovare. /ORAinfo/

Related posts

Dini Casanova vjen me imazh të ri dhe projekt të ri

e-max

Cilat janë mundësitë për in-vitro të suksesshme?

e-max

Jeta mes Amerikës dhe Shqipërisë, Merita Halili përlotet teksa rrëfen karrierën

e-max