Nëna e Adelina Tahirit po duket si çikë e re, në këtë imazh po duket si binjake e këngëtares!

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri është njëra nga yjet e estradës që shfaqet shumë atraktive me veshjen dhe bukurinë e saj.
Por, ajo shumë shpesh është kritikuar për martesën e saj me një biznesmen nga Maqedonia e Veriut, i cili i ka kaluar të 50-tat.
Edhe pse në moshë, këngëtarja është e dashuruar kokë e këmbë në të. E këtë e ka bërë të ditur shpesh herë duke postuar fotografi me të ndryshme në krahët e tij.

Adelina shfaqet e kujdesshme edhe ndaj familjes së saj.
Këngëtarja shpesh publikon foto në krahët e nënës së saj, përcjell ORAinfo.
Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet duke darkuar me nënë dhe vëllain e saj.
Është nëna e Adelinës ajo e cila e merr gjithë vëmendjen.
Në këtë foto, nëna e Adelinës po duket si me qenë ndonjë shoqe e këngëtares, e jo nëna e saj.
E rregulluar bukur dhe e veshur me stil, nëna e Adelinës po duket si çikë e re. /ORAinfo/

Të fundit në përqindje