GazetaMax
Lifestyle

Një super loçkë, Xhensilë siç nuk e keni parë asnjëherë

Xhensila Myrtezaj siç nuk e keni parë asnjëherë.
hensila Myrtezaj është njëra ndër këngëtaret më të dashura e të komentuara.
Ajo merr vëmendje të madhe në çdo paraqitje të saj, dhe kjo ka ndodhur edhe së fundmi, shkruan Kosovarja.

Xhensika ka postuar disa foto në profilin e saj në Instagram, dhe rallë herë e kemi parë kështu.

Këngëtarja ka provokuar para pasqyres duke u dukur shumë stil dhe bukur.

Related posts

Një studim i ri tregon se ushqimet e përpunuara janë të lidhura me vdekjen

e-max

Cili person ia bëri Anglinë vend të ngrohtë këngëtares Bruna Smulja

e-max

Rënia e flokëve në vjeshtë, vitaminat dhe mineralet që ju vijnë në ndihmë

e-max

Leave a Comment