Njihuni me Krenarin e super projektit ” Mrena nates”

Date:

Ai është artisti i familjes e megjithëse që i vogël këndonte çdo këngë që i pëlqente vetëm në nëntorin e kaluar solli në mënyrë profesionale këngën e parë. E kemi fjalën për këngëtarin e ri e plot talent nga Prishtina Krenarin, i cili pak ditë më parë publikoi me klip këngën e dytë që po pritet mjaft mirë e që mban titullin “Mrena natës”. Melodia e këngës është bërë nga Producenti Cricket, tesktin Elinel, master Lorenc Avaxus Aliaj e ku ka një video punuar nga Visarthedirector.

Ky projekt edhe sipas Krenarin po pritet mjaft mirë dhe ia vlen ta kliloni e ta dëgjoni në linkun më poshtë. Në të ardhmen nëse do të ishte ndonjë projetkt i mirë do të kishte bashkëpunuar me çdo kënd që ia vlen. Mbani mend këtë emër pasi ka mjaft talent e ndërsa dëgjojeni edhe gjatë ditës këngën ” Mrena natës”.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Ringjallja e VMRO-së dhe bashkimi i dy “kryeneqëve”!

Nga Destan JONUZI Ali Ahmeti ende mbanë primatin e të...

Artis Kastrati shqiptari mjaft i respektuar në Festivalin e Cannës mes yjeve

Zemra na bëhet mal kur shohim se si personazhë...

Një Kolanë veprash më shumë se shkencë

Tetë vëllimet e profesor Ismail Ahmedit tashmë kanë zënë vend në...

Ju prezantojmë Celi Uka, një yll në ngjitje i muzikës

Ai jeton dhe vepron në Zvicër, por mësojmë se...