GazetaMax
Lifestyle

Njihuni me vajzën që i dha bukuri ndeshjes, quhet Ardita!

Në ndeshjen që u mbajt fundjavën e kaluar mes Kosovës dhe Zvicrës ishin aty të gjithë. Jo vetëm emrat e njohur tashmë të show-bizit krijuan atmosferë dhe i vunë flakën stadiumit Fadil Vokrri por edhe të tjerë. E natyrisht gjinia e bukur ra në sy, ky vajza që shihni në foto u duk si një yll ku kamerat e fokusonin shumë. Ne mësojmë se ajo quhet Ardita e cila jeton në Zvicër por me origjinë është nga Kosova. E po mund të themi se ajo ndeshje kishte spektakël por edhe sharm dhe bukuri si Ardita.

Related posts

” Sje normale” një projekt plot ritëm sapo ka ardhur nga Lindi

Gazetamax.mk

Tuna shfaqet në mesin e dy meshkujve në Dubai, veshja e këngëtares bie në sy

Gazetamax.mk

Si ta pastroni ajrin në shtëpitë tuaja?

Gazetamax.mk