Nuk do ta besoni, ja ku po përfundon Ozil

Ozil mund të largohet nga Turqia.
Mesut Ozil është hequr nga skuadra e ekipit të parë në Fenerbahce, gjë që sugjeron se një transferim i verës mund të jetë në plan dhe AS raporton se interesi për fituesin e Kupës së Botës po rritet, përcjell ORAinfo.

Një rikthim shokues në Angli për ish-playmakerin e Arsenalit te Hull City është diskutuar, pasi ata kanë pronarë turq, ndërsa Davids Beckham gjithashtu thuhet se është i prirur për të marrë një ish-reprezentues gjerman në MLS me Inter Miami./ORAinfo/

Të fundit në përqindje