“Nuk dua t’ia di për ty, e dua veten”, Beatrixa i hedh “thumb” Donaldit

Date:

Trixa i hedh “thumb” Donaldit: Nuk dua t’ia di për ty, e dua veten.
Beatrix Ramosaj, është shëndrruar në personazhin më të përfolur të mediave rozë.
Pothuajse secili veprim i saj merr vëmendje të jashtëzakonshme, shkruan lajmi.
Edhe pas kaq kohësh, si duket ajo ende nuk e ka tejkaluar ndarjen nga aktori dhe ish banori i “BBV”, Donald Veshaj.
Gjatë gjithë kohës Trixa ka hedhur postime të cilat kanë qenë dedikime për Donaldin.
Së fundmi në ‘Instastory’ publikoi hitin e “Meghan Trainor – I love me”, një pjesë të tekstit që besohet që ia ka dedikuar posaçërisht atij.
“E dua veten, e dua veten, nuk dua t’ia di për ty, e dua veten”, janë rimat të cilat i dëgjojmë në këtë postim.
Gjithashtu, Trixa ka bërë mbishkrim: “Unë për pjesën tjetër të vitit”, duke i vënë vulën që ky tekst i dedikohet atij.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Afrim Gashi: Rritja e shumicës ishte një fiasko e vërtetë

Procesi i rritjes së shumicës, ishte një fiasko e...

Njihuni me Krenarin e super projektit ” Mrena nates”

Ai është artisti i familjes e megjithëse që i...

Shpenzim Beadini: Aktivitetet e fshehta ekonomike përbëjnë një fakt në jetën tonë të përditshme

Vlerësimin për aktivitetet e ekonomisë së fshehtë i konsideroj...