Nëna i bën suprizë Engjit, pranon urimin më të bukur

Date:

Engji pranon një urim të bukur nga nëna e saj.
Sot feston ditëlindjen këngëtarja e njohur Engjellusha Salihu.
Ajo për këtë ditë të veçantë ka pranuar urime nga njerëz të shumtë, shkruan Kosovarja.
Nga familjarët dhe miqtë e shumtë këngëtarja ka marr fjalë të shumta urimi.

Këtë herë, është nëna e saj e cila shkurtimisht ka shkruar për ditëlindjen e vajzës së vogël.
Për më shumë, shikojeni se sa bukur duken nënë e bijë duke shkëlqyer me fustanet që kanë veshur.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Toyota po përgatit një veturë më të madhe elektrike

Toyota ka planifikuar të shtojë linjën e automjeteve elektrike...

Suedia synon të bëhet vendi i parë në Evropë “pa duhanpirje”

Suedia, e cila ka shkallën më të ulët të...

Tahiri: Kurti po eksperimenton me vendin, e ka harruar interesin qytetar për dialogun

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së Besnik Tahiri të...