GazetaMax
LIFESTYLE

Nëna i bën suprizë Engjit, pranon urimin më të bukur

Engji pranon një urim të bukur nga nëna e saj.
Sot feston ditëlindjen këngëtarja e njohur Engjellusha Salihu.
Ajo për këtë ditë të veçantë ka pranuar urime nga njerëz të shumtë, shkruan Kosovarja.
Nga familjarët dhe miqtë e shumtë këngëtarja ka marr fjalë të shumta urimi.

Këtë herë, është nëna e saj e cila shkurtimisht ka shkruar për ditëlindjen e vajzës së vogël.
Për më shumë, shikojeni se sa bukur duken nënë e bijë duke shkëlqyer me fustanet që kanë veshur.

Related posts

Disa këshilla për nënat të cilat kanë lindur për herë të parë

e-max

Tipi i gruas me të cilën burrat dashurohen

e-max

Juxhin Mitrollari, njihuni me djaloshin që njerëzve ju kthen shpresën

e-max