GazetaMax
LIFESTYLE

Nuk i lë vend imagjinatës, Nora Istrefi shfaqet pa riçipeta në festën e ditëlindjes

Nora Istrefi, është njëra nga këngëtaret më të dashura.
Ajo edhe pas ndarjes nga Robert Berisha vazhdon të zgjojë kureshtjen e publikut të cilët janë në numër të madh, shkruan ORAinfo.
Duhet pranuar se ajo më shumë është komentuar më shumë për jetën personale, sesa për atë profesionale.
Nora edhe pse është nënë e një vajze, ajo vazhdon të gëzojë linja trupore përfekte.
Këngëtarja ka festuar ditëlindjen e 36-të.
Ajo ka organizuar një festë të madhe për ditëlindjen e saj ku ka ftuar shoqërinë e saj.
Këngëtarja ka pranuar dhurata nga shoqëria dhe vajza e saj, Renne.

Në këtë organizim, Nora ka marrë vëmendjen me fustanin e saj transparent, ndërsa vërehet që këngëtarja nuk ka veshur fare riçipeta.
Kaq joshëse e kemi parë shumë rrallë Norën. /ORAinfo/

Related posts

Sigurt dhe me kualitet, humbni peshë me mënyrën shumë moderne që ofron Medinglobe (Ofertë për shqiptarët)

e-max

Si një yll i vërtetë, Vjosa Shehu shkëlqeu në Festivalin e Këngës në RTK, i rikthehet fuqishëm muzikës

e-max

Bora kësaj radhe ia huq me këtë veshje

e-max

Leave a Comment