GazetaMax
Ballina

Nuk ka nevoj për panikë, po të ndihmoj, më 9 maj në google maps shkruaje Reçicë e Vogël, i thote Bekteshi Mickoskit

Nuk ka nevoj për panikë, po të ndihmoj, më 9 maj në google maps shkruane Reçicë e Vogël, i thote Bekteshi Mickoskit

Ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi nëpërmjet rrjetit social Facebook i është kundërpërgjigjur Hristijan Mickoskit të VMRO-DPMNE-së i cili tha se nuk duhet lejuar qe Ali Ahmeti të fitojnë deputet në zonën 3.

Bekteshi i bën thirrje Mickoskit që të mos bëjë panikë madje me sinqeritetin më të madh i tregon edhe lokacionin Reçicë e Vogël vendi ku duhet të drejtohet Mickoski më 9 maj.

https://www.facebook.com/share/v/H51FAKYv7ij2PEhK/?mibextid=oFDknk

Related posts

Automjete ushtarake të Gjermanisë futen në Kosovë, lëvizja s’ka të bëjë me situatën në veri

Gazetamax.mk

Arsovska – Altaj: Nënshkruhet marrëveshje e rëndësishme për bashkëpunim ndërmjet Qytetit të Shkupit dhe Qytetit Konja

Gazetamax.mk

Ndërtimi i pjesës Drenovë – Farish, Boçvarski: Investojmë në ndërtimin e infrastrukturës së re, moderne dhe të sigurt

Gazetamax.mk