Nuk përmbahet Xhensila, shfaqet super hot në imazhet e fundit

Xhensila paralajmëron klip “të nxehtë”
Xhensila Myrtezaj ka paralajmëruar që një kohë projektin e saj të ri.

Kënga e re pritet të jetë me një klip mjaft joshës.

Këngëtarja shqiptare ka publikuar një pjesë të refrenit të këngës dhe disa foto “hot” të klipit që pritet të dal gjatë kësaj jave.

Të fundit në përqindje