Nuk pritej, Bledi largohet nga “Përputhen”, zbulon arsyet

Date:

Ai nuk është më pjesë e Përputhen.
Bledi është një nga konkurrentët më të përfolur të “Për’puthen”, i cili ka bërë disa takime me disa prej vajzave që duket se ka patur një afrimitet të madh.

Edhe pse ai sapo bëri një takim shumë romantik me Lauretën, ku duket se gjërat po shkonin shumë mirë, Bledi i ka habitur të gjithë më një ‘story’ në “Instagram”-in e tij, ku njofton largimin nga programi i dashurisë.
Ai është shprehur se e ka ndërprerë pjesëmarrjen e tij në emision për shkak të arsyeve personale dhe familjare, ndërkohë që tha se do të donte të dilte nga programi si çift.
“Përshëndetje të gjithëve
Rrugëtimit tim në “Për’puthen” i erdhi fundi, unë nuk do të jem më pjesë e “Për’puthen” për disa arsye personale familjare ku do më duhet të largohem, më vjen keq që nuk arrita në përfundimin që unë doja të dilja me dikë bashkë… Por gjithmonë do të ngelet një eksperience shumë e bukur për mua dhe nuk do të harroj asnjëherë të gjitha momentet që kaluam bashkë, si të mirë si të keqe,
Faleminderit komplet stafit të “Top Channel” për mundësinë dhe gjithë stafit të “Për’puthen”. Gjithmonë do keni respektin, dashninë dhe mbështetjen time në cdo aspekt.
Me respekt dhe dashuri, Bledi.”- shkruan ai.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

E keni dëgjuar super bashkëpunimim ” Oda në Gyrbet” nga Besim Zeqiri e Muhamet Gashi?

Ata janë artistë të njohur të folkut shqiptar, me...

Njihuni me Bajrush Berisha që solli në Ramazan “Mirësevjen Dashuri”

Ai është vetëm 22 vjeç por që kur ka...

Grubi: Ftoj edhe VMRO-në të kontribuojë në ndërtimin e Maqedonisë europiane

Në fjalimin e tij në foltoren e Kuvendit të...

Flamur Rudi djali nga Prizreni që mendon për atmosferën e shqiptarëve në Gjermani

Ai është një djalosh bukurosh me origjinë nga Prizreni...