GazetaMax
Lifestyle

Ofertë/ Fat-Lum Plast në Shkup, ofron dritare të kualitetit të lartë

Një kompani serioze është pikërisht Fat-Lum Plast e cila ofron shërbime me cilësi jashtëzakonisht të lartë të dritareve që nga montimi e deri tek mirëmbajtja dhe servisimi i tyre. Në këtë shërbim përfshihen lloje të ndryshme të dritareve dhe dyerve me kualitet të lartë e që cilësitë dhe karakteristikat mund ti lexoni në vazhdim:
Detaje për kompanin Fat-Lum Plast:
Fat-Lum Plast me seli në Shkup merret me montimin dhe servisimin e xhamave të të gjitha llojeve.
Dritaret e kualitetit të lartë janë të punuara me elemente përbërëse të kontrolluara dhe të testuar në përmbushjen e kritereve teknike me xham të thjesht 4 sezonal dhe kolor.
✅️ WDS DHE DECCO PROFIL
✅️ 2 DHE 3 GUMA
✅️ 6 DHE 7 KOMORE
Kompania jonë ju ofronë 20% lirim dhe 30 vite garancion.

Related posts

Arbana i befason të gjithë me postimin e fundit

e-max

Nora Istrefi bën befasinë e madhe për fansat e saj

e-max

Politikani i njohur që u martua me të dashurën e tij 53 vjet më të re po bëhet baba

e-max

Leave a Comment