Pa grim dhe e pa rregulluar, kështu duket kur rri në shtëpi Lulja

Date:

Luljeta Pergjeqaj u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës.
Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo.
Lulja ka shumë ndjekës në Instagram, ku ajo është shumë aktive.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet nga shtëpia e saj në shoqëri të burrit dhe djalit të saj.
E pa rregulluar dhe pa grim, Lulja prapë po duket bukur në këtë imazh.
Kaq të lumtur po duken ata tre se bashku. /ORAinfo/

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Toyota po përgatit një veturë më të madhe elektrike

Toyota ka planifikuar të shtojë linjën e automjeteve elektrike...

Suedia synon të bëhet vendi i parë në Evropë “pa duhanpirje”

Suedia, e cila ka shkallën më të ulët të...

Tahiri: Kurti po eksperimenton me vendin, e ka harruar interesin qytetar për dialogun

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së Besnik Tahiri të...