GazetaMax
Lifestyle

Pa grim dhe e pa rregulluar, kështu duket kur rri në shtëpi Lulja

Luljeta Pergjeqaj u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës.
Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo.
Lulja ka shumë ndjekës në Instagram, ku ajo është shumë aktive.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet nga shtëpia e saj në shoqëri të burrit dhe djalit të saj.
E pa rregulluar dhe pa grim, Lulja prapë po duket bukur në këtë imazh.
Kaq të lumtur po duken ata tre se bashku. /ORAinfo/

Related posts

Hulumtimi ka treguar: Birra “ujit” mendjen, “shuan” memorien

e-max

Si të parandaloni humbjen e dëgjimit?

e-max

Kujdes me shurupin e kollës/ Mjekët: Në asnjë rast mos e përdorni pa rekomandim nga specialisti

e-max

Leave a Comment