GazetaMax
Lifestyle

Pas ndarjes nga Fisnik Syla, Fjolla Morina në lidhje të re dashurie?!

Fjolla Morina në një lidhje të re pas ndarjes nga Fisnik Syla?
Pak kohë pas ndarjes së saj nga Fisnik Syla, kanë nisur thashethemet se Fjolla Morina është në një lidhje të re dashurie.

Në fakt dyshimet u ngritën nga postimi i saj i fundit në rrjetin social “Instagram”.
Fjolla ka pozuar në bagazhin e një makine ku shihet një kuti në formë zemre me trëndafila dhe disa tullumbace në formë zemre.
Këngëtarja e shoqëroi postimin me një emoji zemre duke shtuar dyshimet se surprizën ia ka bërë partneri.

Megjithatë vetë Fjolla ka vendosur të mos flasë për jetën e saj private që pas ndarjes.

Related posts

Sjelljet negative që ju bëjnë mirë

e-max

Çdo gisht është i lidhur me dy organe: metoda japoneze e cila do t’ju shërojë për një minutë

e-max

Don Xhon ndahet nga bukuroshja ruse, modelja reagon zemërthyer

e-max

Leave a Comment