GazetaMax
SPORT

Pepe iu nënshtrua një operacioni

Qendërmbrojtësi Pepe, pësoi në lëndim në pjesën e përparme të kokës pas përplasjes me Lucas Paqueta.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

Pepe i është nënshtruar një operacioni, pas lëndimit që mori në ndeshjen e raundit të 1/16 të Europa Ligës ndaj Lyonit.

Pas përplasjes me lojtarin e Lyonit Lucas Paqueta, Pepe nuk arriti të vazhdojë më tej dhe u zëvendësua,.

Mbetet të shihet se sa do të mungojë portugezi për ekipin e Portos.

Ndeshja e parë ndërmjet Lyon dhe Porto, përfundoi 1:0 ne favor të ekipit nga Franca.

Ndeshja e dytë do zhvillohet me 17 mars.

300x250

Related posts

Zyrtare: Ben Davies vazhdon kontratën me Tottenhamin

e-max

Joaquin zbulon se çfarë i tha mbreti i Spanjës teksa mori trofeun e Kupës së Mbretit

e-max

Xavi “shpërthen” pas humbjes: Është një padrejtësi, vendimet e gjyqtarit ndikuan në rezultat!

e-max