Pepe iu nënshtrua një operacioni

Date:

Qendërmbrojtësi Pepe, pësoi në lëndim në pjesën e përparme të kokës pas përplasjes me Lucas Paqueta.

Pepe i është nënshtruar një operacioni, pas lëndimit që mori në ndeshjen e raundit të 1/16 të Europa Ligës ndaj Lyonit.

Pas përplasjes me lojtarin e Lyonit Lucas Paqueta, Pepe nuk arriti të vazhdojë më tej dhe u zëvendësua,.

Mbetet të shihet se sa do të mungojë portugezi për ekipin e Portos.

Ndeshja e parë ndërmjet Lyon dhe Porto, përfundoi 1:0 ne favor të ekipit nga Franca.

Ndeshja e dytë do zhvillohet me 17 mars.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Brend i ri i grimit nga artisti shqiptar Ernesti

Ai është një nga artistët e grimit, ndër më...

Albiona Tasholli një asambleiste shembull, e guximshme dhe aktive

Albiona Tasholli,një asambleiste shembull në Komunën e Lipjanit,nga radhët...

Afrim Gashi: Rritja e shumicës ishte një fiasko e vërtetë

Procesi i rritjes së shumicës, ishte një fiasko e...

Njihuni me Krenarin e super projektit ” Mrena nates”

Ai është artisti i familjes e megjithëse që i...