Persona të panjohur dëmtojnë makinën e deputetit, reagon Kadriu: Turp për atë që e bëri

Date:

Deputetit të LSDM-së Muhamed Kadriut sot në mëngjes në në orët e vona veturën ia kishin grithur persona të pa identifikuar.

Deputeti, Kadriu tha se veturën e kishte lënë mbrëmë në vendin ku e parkon çdoherë dhe se kur ishte nisur në mengjes për në punë në Kuvend e kishte parë veturën në gjendje katasrofale.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Toyota po përgatit një veturë më të madhe elektrike

Toyota ka planifikuar të shtojë linjën e automjeteve elektrike...

Suedia synon të bëhet vendi i parë në Evropë “pa duhanpirje”

Suedia, e cila ka shkallën më të ulët të...

Tahiri: Kurti po eksperimenton me vendin, e ka harruar interesin qytetar për dialogun

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së Besnik Tahiri të...