GazetaMax
Lifestyle

Po ndodh ajo që pritej: Beniada në një banesë të përbashkët me Ardit Çunin?

Beniada Nishani në një banesë të përbashkët me Ardit Çunin?
Beniada Nishani dhe Ardit Cuni u njoftuan gjatë qëndrimit në shtëpinë e famshme në “Big Brother VIP”.
Dyshja krijuan një raport shumë të mirë ku në mes skeçeve brenda si banorë dhanë edhe një puthje të vogël në buzë.

Pas finales së BB VIP dyshja janë frekuentuar prap së bashku derisa së fundi janë parë edhe në një banesë të përbashkët.
Ka qenë modelja ajo që e ka postuar një video ku ka qenë bashkë me Arditin dhe një mikeshë, që të tre së bashku në një banesë duke u argëtuar derisa dëgjonin këngëtarin Çuni duke kënduar.
Si duket dyshja po vazhdojnë miqësinë duke kaluar kohë të mirë bashkë.

Related posts

Man Gjonbalaj artisti i ri nga Malësia sjell një super këngë

e-max

Shpresa Memedi shqiptarja e sukseshme në Zvicër që shkëlqen në punë dhe stil

e-max

Afrona grimohet rëndë, nuk po duket aspak mirë

e-max

Leave a Comment