GazetaMax
Sport

Pogba – Manchester United, merret vendimi befasues

Pogba pritet të largohet nga Man Utd si lojtar i lirë.
Paul Pogba pritet të largohet nga Manchester United si lojtar i lirë në fund të sezonit.
Futbollistit i përfundon kontrata në verën e këtij viti dhe me shumë gjasë nuk do t’i rinovohet kontrata.
Se Pogba po e mendon largimin e thotë edhe Fabrizio Romano i cili, përmes Tëitter, njofton për dëshirën e lojtarit që të largohet.
Pogba u transferua te “Djajtë e Kuqë” në vitin 2016 për shumë e 105 milionë eurove, transmeton lajmi.
Futbollisti kohëve të fundit ishte shumë i pakënaqur në “Old Trafford”.
Të interesuara për të janë: Real Madridi, PSG dhe Juventusi.

Related posts

Agjenti i Bale sulmon Realin

e-max

Lewandowski: Jemi gati të luftojmë për të gjithë titujt, ky sezon do të jetë më i mirë sesa i kaluari

e-max

Granit Xhaka nuk e pëlqeu zëvendësimin ndaj Kosovës, flet pas ndeshjes për atë moment

e-max

Leave a Comment