GazetaMax
SPORT

Real Madrid dëshiron ta transferojë super-lojtarin

Real Madridi, dëshiron për të marrë Karim Adeyemi nga Red Bull Salzburg.
Borussia Dortmund është përjashtuar nga kërkesat prej 45 milionë eurosh të Salzburgut për Adeyemi, duke i hapur rrugën skuadrave të tjera për të hyrë,përcjell ORAinfo.

El Nacional pretendon se Madridi është i gatshëm të lëvizë për të pasi ata janë të gatshëm të përballojnë atë çmim, por ata përballen me konkurrencën nga Arsenali dhe RB Leipzig./ORAinfo/

Related posts

Arsenal e do sulmuesin 60 milionësh

e-max

Owen ia thotë në sy Ferdinandit se Van Dijk është mbrojtësi më i mirë i të gjitha kohërave – por legjenda e United bëri reagim fantastik

e-max

BILD: Nkunku i ka përfunduar testet mjekësore për t’iu bashkuar Chelseat në verë

e-max

Leave a Comment