Real Madrid ia vë syrin yllit të Interit

Date:

Real Madridi mbrëmë pësoi humbje të rëndë nga Barcelona.
Klubi madrilien ka shfaqur interesim për mesfushorin e Interit, Nicolo Barella.
‘Mbretërit’ po kërkojnë të sigurojnë repartin e mesfushës për të ardhmen.
Luka Modric dhe Toni Kroos po afrohen drejt fundit të karrierës dhe Real Madridi janë në kërkim të zëvendësuesve të tyre.
Si opsion kryesor është Barella, i cili po shkëlqen te Interi, transmeton lajmi.net.
Sipas gazetës spanjolle ‘El Nacional’, Ancelotti është admirues i mesfushorit.
Italiani në 27 ndeshje në Seria A, këtë sezon ka shënuar dy gola dhe ka dhuruar nëntë asistime

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Kryetari i Butelit Kostovski nga Luboteni: Çdo banorë i komunës sonë është i barabartë (FOTO)

Kryetari i komunës së Butelit, Darko Kostovski vazhdon me...

“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të...

Drejtori Halili për vizitë në Jeruzalem, prezantohen arritjet më të fundit teknologjike

Drejtori Festim Halili në vizitë zyrtare në Jeruzalem, ku...

Pse Maqedonia e Veriut e ndryshoi qëndrimin ndaj çështjes së Kosovë- Serbi?

Nëse Maqedonia e Veriut deri para pak vitesh mbante...