Ku do të jetë e ardhmja e Dybalas?

Date:

Dybala ende ka mëdyshje për te ardhmen e tij.
Anësori i Juventusit, Paulo Dybala ende nuk ka vendosur për të ardhmen e tij.
Dybala ka kontratë me Juven deri në fund të sezonit dhe ende nuk ka arritur marrëveshje me ‘Bianconerët’.
Lidhur me këtë temë foli edhe trajneri i Juventusit, Maxi Allegri, i cili tha se nuk e di nëse do jetë Dybala me ekipin sezonin e ardhshëm.
“Nuk e di nëse Paulo do të jetë lojtari i Juventusit sezonin e ardhshëm.
Varet nga klubi dhe unë jam bashkë me bordin”, tha Allegri, transmeton lajmi.net.
Dybala u transferua te ‘Zonja e vjetër’ në qershor të vitit 2015 dhe ky mund të jetë sezoni i tij i fundit te ekipi nga Seria A.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Kryetari i Butelit Kostovski nga Luboteni: Çdo banorë i komunës sonë është i barabartë (FOTO)

Kryetari i komunës së Butelit, Darko Kostovski vazhdon me...

“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të...

Drejtori Halili për vizitë në Jeruzalem, prezantohen arritjet më të fundit teknologjike

Drejtori Festim Halili në vizitë zyrtare në Jeruzalem, ku...

Pse Maqedonia e Veriut e ndryshoi qëndrimin ndaj çështjes së Kosovë- Serbi?

Nëse Maqedonia e Veriut deri para pak vitesh mbante...