Real Madridi afër nënshkrimit me Tchouameni

Date:

Real Madrid janë afër nënshkrimit me mesfushorin e Monacos, Aurelien Tchouameni.

Real Madridi tash e një kohë janë në kërkim të një mesfushori defensivë.

Sipas gazetës prestigjioze ‘Marca’ ekipi i Carlo Ancelottit janë afër nënshkrimit me lojtarin e Monacos, Tchouameni për shumën 50 milionë euro.

Ishte fillimisht ish-trajneri i Realit Zinedine Zidane, i cili në kohën e tij në Madrid e dëshironte lojtarit por që nuk arriti ta marrë në ekipin e tij.

Tashmë ‘Los Blancos’ janë të bindur se nëse nënshkruajnë me të atëherë do ketë pushim për Casemiron, pasi Reali nuk ka lojtarë tjetër në pozitën e tij.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Dashuri dhe festë për të voglin e yllit Liza

Dihet tashmë se ajo është një yll i muzikës...

Banorët e Rekës të zemëruar: Prerje masive e drunjëve, asnjë investim

Përkundër faktit se në Parqet Nacionale me ligj është...

Klinika Universitare Reumatologjike pjesëmarrëse në Kongresin Reumatologjik EULAR 2023 në Milano

Klinika Universitare Reumatologjike me stafin e saj merr pjesë...