Rikthehet Kristo Thano nga Anglia sjell prodhimin e ri muzikor

Ai ishte një nga finalistët dhe zërat më të mirë të “X Factor” aty ku talentët kalonin nëpër një super juri profesionistësh. Ky është artisti Kristo Thano, ku nuk e shohin shpesh me projekte muzikore, por ato që i sjell janë super krijime. Ai sapo ka sjellë projektin më të ri muzikor që mban titullin “Nuk po e sheh” ku mësojmë se e ka realizuar në studion e tij muzikore që ka hapur “Standart Music” në Londër ku dhe jeton. Kënga ka nisur të pritet mjaft mirë në platformat online dhe ua vlen ta klikoni. Kristo njëkohësisht në studion e tij prodhon këngë e shkruan edhe për artistë të tjerë britanikë si producent. Pas suksesit si trampolinë në “X Factor” ai ishte konkurent në Kënga Magjike, Top Fest, por edhe duke kënduar live përkrah Aurela Gaçe dhe kishte realizuar një film me Leonard Bombaj, e sot jeton dhe vepron në Angli duke qenë mjaft produktiv ku bëhet fjalë për muzikë me kualitet, e mos harroni për më të rejat nga ai mund ta ndiqni në instagramin e tij me të njëjtin emër.

Të fundit në përqindje