GIli duket si ‘kukull’ e grimuar, do ta ‘xhelozoi’ edhe reja

Gili me grimin e realizuar duket si kukull.
Gili në shumë momente kalon në lajm me pozat që publikon.
Në secilën fotografi që publikon, ajo tregon anën e saj pozitive duke shkëlqyer në çdo kohë, shkruan Kosovarja.

Me grimin perfekt, këtë herë këngëtarja duket mahnitëse dhe taman si kukull.
Për më shumë, binduni me imazhin në vijim.
Gili si vajzë e re apo?

Të fundit në përqindje