Ryva shfaqet nga bregdeti, veshja e saj merr gjithë vëmendjen

Ryva Kajtazi, është njëra nga artistet më të dashura për publikun.
Që kur ajo është bërë pjesë e botës së muzikës dhe aktrimit, vazhdimisht ka qenë në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.
Ani pse është shumë e angazhuar në jetën e saj profesionale, Ryva është shumë e kujdesshme edhe kur vjen fjala te familja e saj.

Ajo këto ditë po qëndron në bregdetin shqiptar.
Edhe pse nuk është koha e plazhit, Ryva duket se po relaksohet në një nga hotelet e bukura të bregdetit shqiptar.
Nga atje ajo ka publikuar një foto ku shfaqet duke pirë kafe.
E veshur me stil, Ryva po duket një zonjë e rëndë. /ORAinfo/

Të fundit në përqindje