Sado Maksuti feston ditëlindjen, yjet internacionalë e urojnë

Date:

Ai është emër mjaft i njohur i show-bizit sidomos në Diasporë. E sot Sado Maksuti feston ditëlindjen dhe në rrjetin e tij social istagram shohim se vazhdon të marrë shumë mesazhe nga personazhë të njohur internacional. Kujtojmë se Sado shqiptari që ka vite që jeton në Zvicër ishte i pari që e solli Rita Orën në diskon e shqiptarëve e shumë emra të tjerë si: 50 Cent, Calvin Harris etj. Vetëm pak ditë më herët Sado ka uruar vajzëne tij me rastin e 18 vjetorit e si duket familja e tij ka shumë festa gjatë muajit të marsit. Përveç shumë suprizave nga shumë VIP mësojmë se Sado do të udhëtojë po sot në ditën e tij të veçantë dhe në Dubai. Edhe 100 vite të lumtura e plot suksese dhe nga ne Sado!.

https://www.instagram.com/p/CbPCx4Gqr07/?utm_medium=copy_link

 

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Dashuri dhe festë për të voglin e yllit Liza

Dihet tashmë se ajo është një yll i muzikës...

Banorët e Rekës të zemëruar: Prerje masive e drunjëve, asnjë investim

Përkundër faktit se në Parqet Nacionale me ligj është...

Klinika Universitare Reumatologjike pjesëmarrëse në Kongresin Reumatologjik EULAR 2023 në Milano

Klinika Universitare Reumatologjike me stafin e saj merr pjesë...