Selam Isejni: Kaloj koha kur nuk na linin të rrim’ as në koridor!

Date:

Profesori Selam Isejni ka komentuar vendimin e fundit të Qeverisë si dhe nënshkrimin e marrëveshjes për ndërtimin e Korridorit 8 dhe 10 D, ngjarje kjo e cila ndodhi sot.

Ai e ka përshkruar qartë me një fjalë: Kaloj koha kur nuk na linin të rrim’ as në koridor, ka shkruar profesori Isejni.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=10223613576267594&set=a.3018192453943

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Kryetari i Butelit Kostovski nga Luboteni: Çdo banorë i komunës sonë është i barabartë (FOTO)

Kryetari i komunës së Butelit, Darko Kostovski vazhdon me...

“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të...

Drejtori Halili për vizitë në Jeruzalem, prezantohen arritjet më të fundit teknologjike

Drejtori Festim Halili në vizitë zyrtare në Jeruzalem, ku...

Pse Maqedonia e Veriut e ndryshoi qëndrimin ndaj çështjes së Kosovë- Serbi?

Nëse Maqedonia e Veriut deri para pak vitesh mbante...