Super-sulmuesi, nuk pranon të kthehet te Bayern Munchen

Date:

Joshua Zirkzee nuk dëshiron të kthehet në Bayern Munich.
Sulmuesi holandez po lulëzon te Anderlecht që kur iu bashkua skuadrës belge si huazim nga Bayern vitin e kaluar, përcjell ORAinfo.

Pasi ka shijuar futbollin e rregullt, ai nuk dëshiron të kthehet në Mynih për t’u ulur vetëm në stol.
Ai i tha NOS: “Unë nuk mendoj se ka kuptim të kthehem te Bayern pas një sezoni në të cilin luaj shumë.
Unë thjesht dua të luaj dhe pas këtij sezoni do të shoh se ku është më e mira dhe pastaj do të bisedoj me Bayernin”, ka përfunduar ai./ORAinfo/

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

E keni dëgjuar super bashkëpunimim ” Oda në Gyrbet” nga Besim Zeqiri e Muhamet Gashi?

Ata janë artistë të njohur të folkut shqiptar, me...

Njihuni me Bajrush Berisha që solli në Ramazan “Mirësevjen Dashuri”

Ai është vetëm 22 vjeç por që kur ka...

Grubi: Ftoj edhe VMRO-në të kontribuojë në ndërtimin e Maqedonisë europiane

Në fjalimin e tij në foltoren e Kuvendit të...

Flamur Rudi djali nga Prizreni që mendon për atmosferën e shqiptarëve në Gjermani

Ai është një djalosh bukurosh me origjinë nga Prizreni...