GazetaMax
LIFESTYLE

Një zonjë e vërtetë, kjo është nëna e Gëzimes

Gëzime Hamzaj, është njëra nga emrat më të përfolur të mediat rozë.
Ajo është reja e këngëtares së njohur, Remzie Osmanit, e cila ka kohë që pjesë e skenës muzikore, shkruan ORAinfo.
Duke qenë se i takon një familje të njohur, natyrisht që edhe Gëzimja është pjesë e vëmendjes së publikut.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

Ajo shumë shpesh e poston familjen e saj të ngushtë, e përbërë nga vajza dhe burri i saj Hamza.
E audienca shumë pak di për familjen e saj, ku ka lindur e rritur. Së fundmi në ditëlindjen e Emmës, Gëzimja na ka prezantuar me nënën e saj. Ajo duket një zonjë e vërtetë./ORAinfo/

300x250

Related posts

Pse rrudhet lëkura në këmbë dhe duar kur qëndron në ujë?

e-max

Bora ‘dështoi me sukses’ sfidën e grimit

e-max

Ja çfarë ndodh me trupin tuaj nëse hani 2 vezë në ditë

e-max