GazetaMax
Lajme

Tahiri: Kurti po eksperimenton me vendin, e ka harruar interesin qytetar për dialogun

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së Besnik Tahiri të shtunën ka adresuar një varg kritikash ndaj Qeverisë, siç ka thënë ai për eksperimentet që po bënë me vendine.

Sipas tij, në këtë fazë në secilin sektorë të jetës pasiguria është e madhe dhe se kryeministri po merret me dialogun më shumë se me çdo gjë tjetër.

Related posts

EShS do ta ketë vështirë ta kapërcejë problemin e mungesës së kuadrit

e-max

E fundit: Gjykata Apelit i’a heqë Mijallkovit dënimin me burg prej 8 viteve

e-max

BDI: Gjuha shqipe në uniforma të policisë, reflektim i parimeve të barazisë

e-max