GazetaMax
LIFESTYLE

Tea sërish beqare, ndahet nga i dashuri

Ajo është sërish beqare.
Që pas daljes nga “Për’puthen”, Tea Trifoni ka qenë ndër personazhet më të ndjekur. Pas historisë së trilluar me Andin, ajo pranoi raportin me djalin nga Kosova, Beartin, ashtu si pranoi edhe ndarjen nga ai.
Por jeta e saj mori tjetër rrjedhë, kur ish-konkurrentja u pozicionua si moderatore në emisionin “Goca dhe Gra”.Kjo eksperiencë i dha mundësinë Teas të ishte më afër fansave të saj, por edhe të ishte më e hapur për jetën private.
Por duket se me largimin nga ky format, ka pasur ndryshime edhe në jetën private. Tea i ka dhënë fund lidhjes që kishte nisur pak muaj më parë. Ishte pikërisht miku i saj nga “Përputhen”, Fation Kuqari ai që bëri ‘shkesën’ për Tean dhe mikun e tij nga Fieri
Por duket se kësaj historie të bukur dashurie i ka ardhur shpejt fundi. Tashmë Tea është sërish single dhe duket se ka mbyllur njëherë e mirë marrëdhënien me djaloshin që zgjodhi ta mbante sekret. Ashtu si ajo u shpreh kohë më parë, pas bujës që shkaktoi historia me Beartin, ajo zgjodhi që jetën private ta mbante larg jetës publike.

Related posts

Ju prezantojmë Flutra Muriqi-Kelmendi, e bukura me shumë ëndrra e pasione

e-max

Ju prezantojmë Adea Shabanaj që ia thotë ëmbël potpurisë popullore

e-max

Befason Bora, sot publikon këngën e saj të re

e-max

Leave a Comment