GazetaMax
LIFESTYLE

Nuk duket si nënë e tre fëmijëve, Arjola çmend të gjithë me trupin e saj

Arjola Demiri, vazhdon të jetë emër shumë i përfolur në mediat rozë.
Aktorja nga Tropoja, gjithmonë ka rënë sy me talentin e saj në botën e aktrimit, për këtë arsyeje ka qenë shumë e kërkuar në filma e teatër, shkruan ORAinfo.
Ajo famën më të madhe e mori në Kosovë, me rolin e “Xhbanes”, personazh ky që ia hapi dyert për shumë projektet të reja.

Madje, ish-miss Tropoja, u bë pjesë edhe e formatit, Big Brother ku shkoi deri në gjysmë finale. Ani pse është nënë e tre fëmijëve, Arjola ka forma shumë joshëse.
Në komplete të bardha, ajo edhe një herë ka treguan trupin e saj si peshk./ORAinfo/

Related posts

Ushqimet që nxisin ndjenjën e lumturisë

e-max

Artisti Isuf Lani ka ditëlindjen, ja se kë falenderon

e-max

Si ta përdorësh uthullën e mollës për flokë dhe lëkurë të shkëlqyeshme

e-max

Leave a Comment