GazetaMax
LIFESTYLE

Teksa performon në skenë, balerina shqiptare çan ballin

Balerina shqiptare çan ballin teksa performon në skenë.
“Just Dance” është emisioni i cili ka nisur edicionin e ri.
Por që në nisje nuk është se gjërat shkuan edhe aq mirë, shkruan lajmi.
Gjatë performancës njëra nga balerinat konkurrente u lëndua.
Ishte njëri prej anëtarëve të jurisë ka dhënë shenjë që të dërgohet ndihmë tek konkurrentja, dhe emisioni është ndërprerë për disa çaste.
E momenti i rrëzimit të konkurrentes është bërë viral nëpër rrjete sociale.
Moderatorja e programit ka njoftuar se konkurrentja është në gjendje të mirë shëndetësore dhe po merr ndihmën e duhur mjekësore, teksa ambulanca e ka shoqëruar për të marrë trajtimet e duhura.
“Ka ndodhur një incident edhe me Danjën e cila duhet të jetë duke marrë ndihmën e parë, ka ardhur edhe ambulance për ta asistuar. Janë incidente që ndodhin herë pas here”, tha ajo.
Ndryshe edhe juria janë prekur shumë.

Related posts

Fisnik Syla pas ndarjes nga Fjolla Morina po e shijon jetën e nates- nga kush po shoqërohet?

e-max

Gramoz Gervalla artisti mjaft in i verës

e-max

Qumësht me mjaltë çdo mëngjes

e-max

Leave a Comment